بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران

اینکه در ناحیه تناسلی تصمیم بگیرید چه جراحی زیبایی انجام دهید و چه اعمال جراحی را می توان همزمان انجام داد بخش عمده ای از آن به تصمیم خود بیمار بستگی دارد . اینکه فرد چه میزان از شکل ناحیه تناسلی خود ناراضی است در تصمیم گیری برای جراحی زیبایی واژن موثر می باشد .

به دنبال زایمان های طبیعی یک بار یا مکرر  ناحیه واژن خاصیت الاستاسیتی و کشانی خود را از دست بدهد. سر نوزاد که 10 سانتیمتر قطر دارد در هنگام زایمان از کانال زایمان عبور کرده و خواه ناخواه آسیب هایی را از بافت همبند یا بافت پیوندی گرفته تا عضلات کف لگن وارد می کند . این آسیب های را خود بیمار به صورت آشکار نمی بیند اما نتیجه غیر مستقیم آن به صورت شل شدن کانال واژن و عدم رضایت از رابطه زناشویی برای خانم ها و آقایان پیش می آید .

جراح-زیبایی-زنان در شمال تهران

جراح-زیبایی-زنان در شمال تهران

برای جراحی زیبایی واژن به چه کسی مراجعه کنیم ؟

فرد بعد از گذراندن پزشکی عمومی ، در رشته زنان و زایمان تخصص دریافت می کند . در صورتی که دوره های جراحی زیبایی زنان را گذرانده باشد می تواند انواع جراحی زیبایی زنان را انجام دهد . بنابراین در صورتی که قصد انجام یکی از از این جراحی ها را دارید به جراح زیبایی زنان مراجعه کنید .

بهترین دکتر زیبایی زنان در تهران

گاهی اوقات زنان از عدم رضایت خود یا همسرشان از رابطه جنسی شکایت می کنند . همچنین خروج هوا در هنگام رابطه جنسی از دیگر مشکلاتی است که خانم ها معمولا به جراح زیبایی زنان شکایت می کنند . این مسئله می تواند به شدت بر رابطه جنسی آنها تاثیر بگذارد . برای درمان این مشکلات بسته به شدت آسیب از جراحی های واژینوپلاستی ، روش جراحی برای بستن یا تنگ تر کردن کانال واژینال استفاده می شود . زیرا در بیشتر موارد میزان افتادگی و شل شدگی در زایمان های مکرر شدید است . بهترین نتیجه گیری در زمانی مشاهده  می شود که جراحی انجام شود. با جراحی بافت اضافه برداشته می شود و بافت های باقیمانده به صورت لبیلیت از طریق بخیه ها ترمیم می شود تا مجدد لاکسیتی به واژن برگردانده شود . در موارد خاصی مانند افتادگی خفیف می توان از لیزر استفاده کرد اما در موارد شدید توصیه به جراحی می شود .

دکتر فاطمه سمامی متخصص زنان و زایمان دارای تجربه و مهارت لازم در زمینه بیماری زنان، نازایی و لاپاراسکوپی هستند شما می توانید جهت مشاوره با شماره های

۰۹۹۰۱۴۱۴۲۴۸

۲۲۶۸۳۸۱۸

۲۲۶۸۳۹۱۹

تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

بهترین دکتر برای تنگ کردن واژن

روشی دیگری به نام پرینوپلاستی وجود دارد که بیشتر در خانم هایی وجود دارد که زایمان داشته اند . به اسطه گشاد شدن و باز شدن واژن یا پارگی پرینه در طی زایمان فاصله بین ورودی واژن و ورودی مقعد کاهش پیدا می کند . از نظر ظاهری شکل خوبی ندارد . جراحی هایی که از نظر ترمیم ، ایجاد فاصله مناسب و بهبود شکل ظاهری واژن انجام می شود پرینوپلاستی نام دارد که با تکنیک های مختلفی انجام می شود .

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

برای تغییر دادن و کوچک کردن سایر برجستگی ها و بیرون زدگی های گوشتی در سمت چپ و راست واژن ( لبیومینور ) جراحی لابیاپلاستی انجام می شود . لبیومینورها ممکن است از ابتدا بزرگ باشند و در طی فرآیند بلوغ و بعد از شروع رابطه جنسی بزرگتر شوند . ممکن است از ابتدا بزرگ نباشند و با شروع رابطه جنسی یا بعد از زایمان بزرگ شوند . ممکن است به صورت غیرطبیعی به علت وجود تومور یا توده بزرگ شوند . این جراحی با دو تکنیک با بخیه یا بدون بخیه ( لیزر ) انجام شود . انتخاب تکنیک برعهده بیمار می باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =