بهترین جراح بینی در شیراز

بهترین جراح بینی در شیراز

از پرطرفدارترین و شایع ترین اقدامات و اعمال زیبایی که این روزها آمار قابل توجهی را به خود اختصاص داده است عمل جراحی بینی است.

جراحی بینی با اهداف مختلفی چون زیبایی (رینوپلاستی) و درمانی ( برای حل مشکلات مختلف مربوط به بینی و تنفس که مثل رفع انحراف یا سیتوپلاستی و نیز پلیپ بینی) انجام می شود.

از مهم ترین سوالاتی که در ابتدای کار از سوی کسانی که تصمیم قاطعی برای انجام این کار گرفته اند پرسیده می شود این است که بهترین جراح بینی و یا بهترین متخصص گوش و حلق بینی کدام پزشک است.

خوش بختانه در طی این سال ها به موازات افزایش رغبت به انجام اعمال مختلف زیبایی، اطلاعات افراد در زمینه این دسته از اعمال افزایش یافته و بسیاری از افراد از جزیئات این اقدامات اطلاعات دقیقی دارند. اما اینکه بهترین پزشک جراحی بینی و نیز متخصص گوش و حلق و بینی چه ویژگی هایی باید داشته باشد و نیز بر طبق کدام معیار و موازین می توانیم سنجشی دقیق و عقلانی داشته باشیم موضوعی است که مغفول مانده و نیازمند نوشتارهایی مستقل و نیز مبسوط می باشد.

در این مقاله تمامی توجه ما بر این امر متمرکز است که بتوانیم این مهم را برآورده سازیم و قدمی در این مسیر برداریم.

بهترین جراح بینی در شیراز

بهترین جراح بینی در شیراز

حساسیت بالای عمل جراحی بینی

عمل بینی از جمله اعمالی است که حساسیت بالایی دارد و نیز برای موفقیت نتیجه جراحی، مهارت و تخصص پزشک حرف اول را می زند. امروزه متاسفانه جراحی هایی که انجام می شود گاها به مرحله دوم می رسد که با عنوان جراحی ترمیمی بینی شناخته می شود و این جراحی ها عموما به دلیل عدم موفقیت مرحله اولیه جراحی بوده است.

حال در نظر داشته باشید که این عدم موفقیت تا چه اندازه می تواند به عدم مهارت و تخصص پزشک بازگردد؟. قطعا بخشی از آمار به این مساله بازگشته و منجر به بروز خطراتی برای بیمار می شود.

به همین جهت توصیه ای که به عزیزان داریم این است که پیش از آنکه نیاز داشته باشید به مرحله ترمیم بینی برسید لازم است به پزشکی حاذق اعتماد کنید زیرا که مهارت وی می تواند تا حدی زیادی خیال شما را از خطرات احتمالی راحت کند و نتیجه ای مطلوب را برای شما به ارمغان بیاورد.

عمل ترمیمی بینی از عمل بینی اولیه بسیار پیچیده تر و حساس تر می شود. تا جایی که تا یکاسل بعد از انجام عمل بینی اولیه اجازه عمل ترمیمی بینی صادر نمی شود. زیرا که خطراتی نه احتمالی بلکه قطعی را در پی دارد ( پیش از یک سال خطرات زیادی دارد). از همین رو باید برای انجام این اقدام تمامی نکات و جنبه های مختلف این عمل را در نظر بگیرید تا کمترین احتمال خطر را داشته باشد.

برای رسیدن به این هدف باید بدانید پزشکی که در زمینه جراحی می خواهد به شما کمک کند باید چه ویژگی هایی را داشته باشد. ( در ادامه به این مطلب خواهیم پرداخت.)

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی

بهترین متخصصینی که در زمینه جراحی بینی فعالیت دارند در شهرهایی چون تهران و شیراز و اصفهان فعالیت های گسترده ای دارند و آمار زیادی از علاقه مندان و نیز متقاضیان انجام این اقدام را به سوی خود می کشانند.

در زمینه جراحی بینی به حق که می توانیم مفتخر باشیم که در کشوری زندگی می کنیم که چنین پزشکان حاذق و آگاهی در عرصه پزشکی و زیبایی فعالیت دارند و می توانند تا حد زیادی دغدغه و نگرانی افراد را بر طرف سازند. این پزشکان بابالاترین دانش و سواد جزء مجرب ترین پزشکانی هستند که حتی از کشورهای دیگر بیماران و مراجعینی دارند و می توانند آنها را با رضایت کامل به کشورهایشان بدرقه سازند. البته که این افتخار کمی برای کشورمان نیست.

دکتر علی حقیقتیان
جراح و متخصص گوش، حلق، بینی و جراح زیبایی در شیراز هستند ، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۷۱۳۶۲۷۹۲۶۵ تماس بگیرید .

معیارهای انتخاب بهترین جراحی بینی یا بهترین متخصص گوش وحلق وبینی

در این بخش برآنیم که در زمینه بخشی از معیارهای مهمی که در انتخاب پزشک معالج برای جراحی بینی لازم است در نظر داشته باشید توضیحاتی ارائه کنیم. موضوعی که وجود دارد این است که بخشی از این معیارها به خود پزشک باز می گردد و بخشی دیگر به مکانی است که پزشک در آن به ارائه خدمات می پردازد. مثلا مطب و یا کلینیکی که در آن به انجام انواع خدمات پزشکی می پردازند بسیار امری مهم و تاثیر گذار در امر بهداشت درمانی است که ابدا کم اهمیت نیست.

  • دانش و آگاهی پزشک
  • وجدان کاری یا اخلاق حرفه ای
  • تجربه
  • مهارت و تخصص

تمامی موارد بالا از جمله معیارهایی است که باید به عنوان ویژگی های یک پزشک در نظر گرفته شود تا بتواند تضمینی برای موفقیت نتیجه درمان باشد.

از دیگر معیارها و ویژگی هایی که برای کلنیک ها و مطب های درمانی است از این قرار است:

  • میزان تمیزی و پاکیزگی مکان درمانی
  • رفتار پرسنل که در نوبت دهی، و نیز انجام اقدامات لازم پیش از ویزیت باید بیماران را راهنمایی کنند
  • استفاده از ابزار آلات بهداشتی
  • رعایت بهداشت در تمامی بخش های کلینیک و مطب

نتیجه گیری

در انتها به عنوان سخن پایانی آرزومندیم که هیچ کدام از بیماران و مراجعین تحت درمان کسانی قرار نگیرند که بر اثر ناپختگی و عدم دانش آنها را با مشکلات جدی روبرو سازد.

متاسفانه بیمارانی که تحت درمان بیخردان قرار می گیرند نه تنها دردی از آنها کم نمی شود بلکه به میزان وخامت اوضاع آنان افزوده می شود و دیگر نمیتوان اقدامی برای آنان انجام داد مگر اینکه پزشکی حاذق و باسواد دیگر بتواند گامی برای بهبودی بردارد.

بهترین جراح بینی در شیراز

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + نه =